Super mocne bikini z recyklingu

Categories CIEKAWOSTKIPosted on

Odwieczny problem kobiety czyli “co na siebie włożyć” w przypadku surferek ma więcej niż jeden wymiar. Oczywiście, że chcemy ładnie wyglądać na wodzie, ale przede wszystkim ważny jest komfort i wygoda w warunkach niezbyt sprzyjających dla większości kobiecych strojów.

Bikini przydaje się w ciepłych wodach, ale również wiele z nas zakłada je pod piankę, szczególnie jeśli trzeba się szybko przebrać na plaży czy parkingu. W obydwu przypadkach nie sprawdza się pierwsze lepsze bikini, a już na pewno nie te śliczne noszone przez modelki na wybiegu.

Z pomocą chce przyjść Surfworthy, firma założona przez surferkę i dla surferek. Robi ona bardzo wytrzymałe kostiumy, które trzymają się na miejscu nawet w najtrudniejszych warunkach.

“Przetestowane na dużych falach” – tak przeczytamy w opisie. Wygodne zarówno jako jedyne, co mamy na sobie podczas łapania fal w tropikach, jak również pod piankę.

Surthworthy bikinis

Surthworthy bikinis

Czy tak jest naprawdę? Tego, jeszcze nie wiemy na pewno, bo nie miałysmy okazji przetestowania kostiumów Surthworthy. Z przyjemnością zrobimy to jednak w przyszłości, gdyż bardzo do nas przemawia hasło:

NO MORE TITS’N’ASS-OUT WIPE-OUTS

W dodatku, propsy za to, że są one produkowane w 100% z recyklingowanego plastiku. Nie wspominając już o przepięknych grafikach, które stworzone zostały przez artystki, którym surfing jest bardzo bliski.

Tak wyglądają dostępne obecnie 3 modele:

Surthworthy bikinis Surthworthy bikinisSurthworthy bikinis

 

Więcej o Surthworthy bikinis znajdziecie tutaj.

Spodobał Ci się ten artykuł? Chcesz więcej takich? A może masz jakieś pytania albo coś do dodania? Zostaw komentarz – będzie nam miło 🙂

 

Skomentuj!
(Visited 297 times, 1 visits today)