O nas

Surferki.pl to portal o kobietach i dla kobiet, chociaż panowie są tu również bardzo mile widziani. Będzie dużo o surfingu i kitesurfingu ze szczególnym naciskiem na udział i sukcesy kobiet w tych dyscyplinach. Nie znajdziecie tu seksownych zdjęć w bikini ani dziewczyn pozujących na plaży z deskami. Za to czeka na Was dużo ciekawostek, inspiracji i porad.

lekcja surfingu

Naszym celem jest integracja polskich surferek i zarażenie tą piękną zajawką jak największej liczby dziewczyn. Chcemy, żebyście wszystkie się tu dobrze czuły niezależnie od wieku czy stopnia wysportowania.

Dlatego nieważne czy jesteś już surferką czy dopiero chcesz zacząć, jesteś tu mile widziana!!!!

Poza stroną zapraszamy również do polubienia nas na Facebooku, śledzenia na Instagramie oraz dołączenia do grupy Surferki (ta opcja tylko dla dziewczyn!).

Od czasu do czasu spotykamy się na drinka i/lub na deskę. Kilka razy w roku organizujemy wyjazdy na surfing. Byłyśmy już na Fuerteventurze i Gran Canarii, a w październiku 2018 wybieramy się do Portugalii.

dziewczyny z deską surfingową
Gran Canaria Girls Surf Camp luty 2018

 

Zachęcam do kontaktu oraz czynnego udziału w dyskusjach oraz współtworzenia naszego miejsca w sieci. Komentujcie, lajkujcie i piszcie śmiało na: aloha@surferki.pl.

Wasza Redaktor Naczelna Surferki.pl

Aina Ambroszkiewicz

P.S. Zapraszam również na mojego osobistego bloga Liquid Dreams oraz Instagrama @liquid.dreaming

 

 

(Visited 433 times, 1 visits today)