House Surf Movie Festival w Poznaniu

Categories CIEKAWOSTKIPosted on
Poznań Surf Festiwal

Coraz więcej dzieje się na polskiej scenie surfingowej. Ostatnio miał miejsce House Surf Movie Festival w Poznaniu. Przeczytajcie relację Weroniki!

Relację podesłała Weronika Radomska – dziękujemy!

W ostatnich dniach pojawił się pierwszy Festiwal filmów surfingowych w Poznaniu. Zainteresowanie było ogromne, miejscem tego wydarzenia było bardzo klimatyczny lokal jak House Szkolna w centrum miasta. Poznańscy miłośnicy surfingu mieli okazję 27 lutego 2019 zobaczyć pełno metrażową kinematografię surfingową w odsłonie najlepszych surferów, a także zafascynować się pięknymi widokami świata. 

Poniżej znajduje się line – up filmowy:

El Sueno

View from a Blue Moon

Lost at Sea

Film wieczoru: BIG WATA


View from a Blue Moon

Największym zainteresowaniem budził film o hawajskim profesjonalnym surferze, czyli John John Florence. Zdobywca wielu tytułów świata i jest znany jako „jeden z najbardziej dominujących surferów w swojej epoce”. 

Florence’a napotyka szerokie spektrum emocji, pływając z jego najbliższymi przyjaciółmi od marzycielskiej, błękitnej  doskonałości Południowego Pacyfiku po nieznane wody Afryki. 

Jeśli lubisz oglądać zachwycające widoki, wzmagające się potężne fale,  śmigającego po nich John John Florenca ,to znaczy, ze twój czas nie będzie stracony.  

Uważam ten film za najlepszy podczas tego festiwalu. 


BIG WATA

Ostatni film wieczoru, który zabrał widzów do Afryki Zachodniej, a dokładniej do Sierra Leone. Ten pięknie nakręcony dokument pokazuję różnorodność i odporność localesów oraz to, w jaki sposób marzenia może przynieść światło w ciemnym czasie.

Kilka zdjęć z seansu

Z niecierpliwością czekam na dalsze inspirujące wydarzenia surfingowe!

Skomentuj!
(Visited 254 times, 1 visits today)