Gumbies – australijskie klapki inspirowane outdoorem

Categories SURF MODAPosted on
klapki Gumbies

Nasza opinia o Gumbies

Dostałyśmy do testów 2 pary Gumbies’ów – japonki Islander Canvas oraz sandałki Slingback Sandal. Jedne i drugie bardzo szybko stały się jednymi z naszych ulubionych letnich butów. Są niesamowicie wygodne! Zawsze do tej pory nowe japonki obcierały mi palce. Tym razem nie miało to miejsca. W dodatku sandałki są świetnym wyborem nawet na nieco dłuższe wycieczki, bo idealnie trzymają się stopy. Po kilku tygodniach testów w upalne dni, stwierdzamy, że Gumbies to naprawdę dobra opcja na lato. Szczególnie, że dostępne są w wielu uroczych kolorach i wzorach.

klapki Gumbies
Gumbies Islander Canvas
sandały Gumbies
Gumbies Slingback Sandal

O marce Gumbies

Wyprodukowane z zamiłowania do życia na świeżym powietrzu, klapki firmy Gumbies zapewniają swobodę minimalistycznego obuwia, jednocześnie chroniąc stopę. Doświadczenia zdobywane podczas podróży i eksploracji doprowadziły markę do zaprojektowania i produkcji tego, w co wierzy – najlepszego, uproszczonego obuwia, jakie kiedykolwiek stworzono. Gumbies cieszą się obecnie na całym świecie niezwykłym powodzeniem, jednocześnie celebrując wolność, zabawę i funkcjonalność. Guma z recyklingu, naturalna juta, korek i płótno to ekologiczne materiały, dzięki którym klapki odzwierciedlają całą filozofię produkcji.

Michel Maurer, założyciel australijskiej marki Gumbies wolność i przygodę miał wpisane w DNA. Nigdy nie chciał być ograniczony poprzez zamknięcie w czterech ścianach i zawsze patrzył przez okno marząc o następnej wyprawie lub rzeczach, które powstały z odrzuconych kawałków w garażu jego taty. Opuszczając dom z niewielką ilością zaoszczędzonych pieniędzy, z plecakiem i głową pełną marzeń, Michel znalazł pracę opartą na jego podróżach, napędzając jego pasję do kreatywności. Marka Gumbies odzwierciedla właśnie jego zamiłowanie do prostoty, i co najważniejsze – wolności, jednocześnie wykorzystując naturalne materiały; prototypy zostały wykonane przy użyciu starych opon, ale ostatecznie wykorzystano gumę pochodzącą z recyklingu. Dla zwiększenia wytrzymałości użyto juty, a dzięki dwuwarstwowej podeszwie środkowej z pianki EVA klapki są niesamowicie wygodne. Warstwa górna pokryta jest płótnem zapewniającym komfort dla skóry.

Gdzie można kupić klapki Gumbies

Gumbies są dostępne w sprzedaży na www.mmsport.pl oraz w wybranych sklepach stacjonarnych.

Skomentuj!
(Visited 161 times, 1 visits today)